Informace a ceník

 Momentálně  fotím hlavně fotografie v přirozeném prostředí - čili v přírodě, venku. Ve většině případů využívám přirozené denní světlo, proto je potřeba domluvit termín v tomto čase, většinou v odpoledních a podvečerních hodinách.  A samozřejmě hodně záleží na počasí. Není problém se domluvit na focení o víkendu. Zkuste si předem sladit oblečení a vemte si ho víc, ať je výsledek pestřejší. Nebojte se experimentovat, nejlepší kousky na focení jsou ty, které by jste se báli vzít na sebe na veřejnosti:-) Můžete přibalit i kočku, psa, koně, nebo klidně stoličku kterou máte rádi:-)

 Fotografování trvá přibližně hodinu. Cena je 1 000,- za dvacet fotografií, 1500,- za třicet fotografií a 1800,- za celý "příběh", tedy většinou za padesát a více fotek. K ceně jsou případně připočítány náklady na dopravu.

 Fotky vybírám zásadně sama dle mého nejlepšího vědomí a předávám je pouze již upravené (ne surová data).  Případné reklamace za přirozené vady na kráse, jako je váha, věk apod. nebudou uznány, věřte, že se snažím zachytit každého v jeho nejkrásnější podobě:-)